Sport90
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Sport90

Forum exclusiv de sport
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 WCF Promos

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Guess Who
Mediu
Mediu
Guess Who


Mesaje : 84
Data de inscriere : 18/07/2011

WCF Promos Empty
MesajSubiect: WCF Promos   WCF Promos Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 5:06 am


"Steve John :Ei bine doamnelor si domnilor,ne pregatim de Main-Event-ul serii,unde..."

Fraza lui S.J ramane in aer,lasandu-se intuneric in toata arena.Pe titantron apar jocuri de lumini,auzindu-se vag pe fundal o melodie.Luminile se aprind brusc in arena,zumzetul fanilor fiind din ce in ce mai tare.

"Robert Nolan:Ce naiba a fost asta?"

Robert se opreste brusc in momentul in care flacari imense rasar pe rampa de intrare.Pe titantron apare scris "I'm coming back" auzindu-se pe fundal un râset ciudat.

O numerotare apare pe intreg ecranul .

"Steve John : Hei Rob , numaratoarea aceea inversa ... Cand va ajunge la 0 , va fi exact la ora la care incepe PPV-ul de saptamana viitoare . Dubios . "
Sus In jos
Hak
Junior
Junior
Hak


Mesaje : 18
Data de inscriere : 15/07/2011

WCF Promos Empty
MesajSubiect: Re: WCF Promos   WCF Promos Icon_minitimeMar Aug 02, 2011 11:16 am

WCF Promos Why-so-serious-1

COMING TO WCF
Sus In jos
Guess Who
Mediu
Mediu
Guess Who


Mesaje : 84
Data de inscriere : 18/07/2011

WCF Promos Empty
MesajSubiect: Re: WCF Promos   WCF Promos Icon_minitimeMar Aug 09, 2011 4:02 am

Inaintea show-ului Destruction , pe ecran apare un filmulet infiorator .

http://imageshack.us/clip/my-videos/64/q9u.mp4/

Sus In jos
Hak
Junior
Junior
Hak


Mesaje : 18
Data de inscriere : 15/07/2011

WCF Promos Empty
MesajSubiect: Re: WCF Promos   WCF Promos Icon_minitimeVin Aug 12, 2011 3:59 am

Cu cateva momente inaintea Main-Eventului Destruction, James Raven apare in vestiar langa un e-wrestler nemaivazut pana acum in WCF. E-wrestlerul tinea pe umar o centura din aur pe care se putea vedea ca scrie "REW Heavyweight". Numele wrestlerului este Ryan N.

James Raven : Salut Ryan, ce te-a adus aici, in aceasta companie?
Ryan N. : Am venit doar ca sa tabacesc niste funduri si sa mai adaug o centura in palmares.
James Raven : Nici nu ai meci la Destruction si tu deja vrei sa fi in Main-Event pentru centura World?
Ryan N. : Nu vreau, ci o sa fiu, la primul PPV al acestei federatii, ma veti vedea cu toti plecand din arena cu centura World pe umarul stang, iar cea REW Heavyweight pe umarul drept.

Melodia Watch Me rasuna in ArenA WCF, moment in care Ryan N. isi face aparitia in huiduielile publicului. Merge pe rampa, iar la capatul ei se opreste unde isi executa taunt-ul. Tanarul campion Mondial intra in ring si cere un microfon, primindu-l imediat de la unul din oficialii aflati la marginea ringului.

Ryan N. : Buna seara doamnelor si domnilor * publicul incepe sa huduie, nu trebuie sa ma huiduiti chiar daca nu stiti ce am de spus. Cred ca majoritatea din voi ati auzit de conflictul dintre mine si Duke Nukem, dar nu asta conteaza, acum, sunt aici, unde nu conteaza ce fac in alte federatii. Probabil ca vreti sa stiti ce am de spus. Veti afla chiar acum. Il provoc pe cel ce urmeaza sa lupte pentru centura World la PPV, la un meci in 3. El, eu si inca unul intr-un meci pentru centura World. Iti astept raspunsul la PPV. Pana atunci, la revedere univers WCF.

Ryan N. iese din arena in huiduielile fanilor, nebagand in seama tot ce vorbesc fanii de el. Peste cateva secunde, camerele de filmat ii imortalizeaza pe cei doi comentatori Steve John si Robert Nolan in timp ce poarta o discutie despre Ryan N.

Robert Nolan : Tipul asta are potential, nu-i asa Steve?
Steve John : Ba da, Robert, dar sa nu uitam, fanii nu sunt de partea lui.
Robert Nolan : Asa e, ma rog, sa trecem la main-event.
Sus In jos
Continut sponsorizat





WCF Promos Empty
MesajSubiect: Re: WCF Promos   WCF Promos Icon_minitime

Sus In jos
 
WCF Promos
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sport90 :: Administrativ :: Arhiva-
Mergi direct la: