Sport90
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Sport90

Forum exclusiv de sport
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Futures''''

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Wood
Premium Member
Premium Member
Wood


Mesaje : 118
Data de inscriere : 23/06/2011

Futures'''' Empty
MesajSubiect: Futures''''   Futures'''' Icon_minitimeMar Noi 15, 2011 7:05 am

31 octombrie - 6 noiembrie

Burundi F1
Asa cum era de asteptat fratele lui Melzer , Gerald , castiga turneul fara sa piarda set . Chiar avea nevoie de punctele astea pentru ca de la o vreme nu a mai facut nimic .

Chile F11
Saavedra-Corvalan pierde la Hormazabal pentru a 3 a oara in ultimele 4 turnee cu 2-6 in decisiv. Neutral

Kuweit F3
Dupa ce a cazut serios in clasament , Brunken castiga acest futures dupa o finala grea cu Vasiliev 7-6(7) 6-4 . Neamtul se aproape de top 500 .

Thailaida F4
Un anume Cho Soong-Jae ( aproape 21 ani ) castiga turneul dupa o finala lejera , 6-0 6-4 .

Turcia F30
Marvin Netuschil (Q) ( un neamt de 20 ani fara clasament ) se impune in ultimul act invingandu-l pe Lobkov in 2 seturi . Acest Netuschil a reusit cu o saptamana in urma sa faca semifinale dupa ce a venit tot din calificari .

USA F29
Si in aceasta saptamana Kubler isi adjudeca titlul dupa un parcurs aproape perfect ( cu un singur set pierdut ) . Cu aceste 2 turnee se va apropia de cea mai inalta pozitie ocupata pana acum , 531 .


Sus In jos
FedexFan
Moderator
Moderator



Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/11/2011

Futures'''' Empty
MesajSubiect: Re: Futures''''   Futures'''' Icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 5:20 am

ce meci a facut Kubler si a castigat Chalenger-ul
Sus In jos
Lord_Mister
Moderator
Moderator
Lord_Mister


Mesaje : 39
Data de inscriere : 15/11/2011

Futures'''' Empty
MesajSubiect: Re: Futures''''   Futures'''' Icon_minitimeJoi Noi 17, 2011 5:22 am

Ungur a fost aproape sa castige acel turneu
Sus In jos
Continut sponsorizat





Futures'''' Empty
MesajSubiect: Re: Futures''''   Futures'''' Icon_minitime

Sus In jos
 
Futures''''
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sport90 :: Tenis :: Turnee ATP-
Mergi direct la: